У Хмельницькому політехнічному коледжі Університету презентували технічні досягнення студентів

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
презентація технічних досягнень студентів

11 жовтня в холі першого навчального корпусу Хмельницького політехнічного коледжу відбулася презентація технічних досягнень студентів. Загальну зацікавленість викликали експозиції відділень, які показали свої найкреативніші доробки.

Студенти відділення програмування упродовж 2017–2018 навчального року наполегливо працювали над розробкою проектів різних напрямків, зокрема програмування веб-, android-, desktop- та ігрових застосунків. Ці свої доробки вони і представили всім зацікавленим.

Головною ідеєю презентації відділення інженерної механіки було представити сучасні засоби в галузі машинобудування. Здивували механіки відвідувачів, показавши, наскільки складні форми тепер можуть відтворювати на своїх верстатах. Вони буквально приголомшили присутніх макетом «розумного будинку» та створеною ними статуеткою анімаційного персонажу Ельзи з мультфільму «Холодний дім».

Відділення автомобільного транспорту представило гурток «Вмілий автомобіліст». Презентація під гаслом «Від заліза до електроніки» ставила собі на меті продемонструвати, що такий складний винахід цивілізації як автомобіль поєднує в собі технічні досягнення різних історичних епох. Гуртківці представили і свою гордість – коробку-автомат, яку студенти пристосували для наочності в навчальному процесі.