Студенти Хмельницького політехнічного коледжу Університету взяли участь у відеомості «Єдина країна on-line»

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
відеоміст

День Соборності України хмельницькі політехніки відзначили дружньою розмовою «Єдина країна on-line» зі своїми ровесниками, що проживають на сході нашої держави. Організоване Хмельницькою центральною міською бібліотекою онлайн-спілкування за участю молоді та експертів з міст Хмельницького, Запоріжжя та Кам’янського Дніпропетровської області відбулося 22 січня в приміщенні Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Під час розмови студенти ділились планами, мріями, надіями зі своїми ровесниками, задавали один одному запитання щодо бачення майбутнього своєї країни, міста, власних перспектив.

Спілкування ще раз підтвердило, що ми єдині і немає у нас тем, що роз’єднують, а є єдина віра в те, що рано чи пізно «запануєм і ми, браття, у своїй сторонці».