Хмельницькі політехніки стали «Президентом» і «Першою леді» XIV Всеукраїнського пленеру НСС

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
учасники XIV Всеукраїнського пленеру

П’ятеро активістів студентського профкому Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» стали учасниками XIV Всеукраїнського пленеру Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання, що відбувся у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» в с. Коблеве Миколаївської області.

Тут панувала неймовірна атмосфера, відбулося чимало цікавих заходів: лекції та тренінги, святкування Дня Незалежності, ранкові зарядки та інші активності. А в розважальній програмі «Президент і Перша леді Пленер 2019» хмельницькі політехніки вибороли ці почесні звання: голова студради Назарій Савчук – «Президент», активістка відділення програмної інженерії Оксана Бородій – «Перша леді».

XIV Всеукраїнський пленер Національного студентського союзу XIV Всеукраїнський пленер Національного студентського союзу XIV Всеукраїнський пленер Національного студентського союзу