Хмельницькі політехніки розпочали новий навчальний рік яскравими спортивними здобутками

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
переможці

Колектив циклової комісії фізичного виховання Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у тісній співпраці з адміністрацією навчального закладу створив гідні умови для занять спортом на базі власної інфраструктури. Завдяки цьому студенти коледжу вже багато років поспіль є переможцями більшості спартакіад та інших, зокрема всеукраїнських та міжнародних, змагань.

Ось і 2018–2019 навчальний рік розпочався для хмельницьких політехніків яскравими спортивними здобутками:

• Максим Кісер (МГ-181) став чемпіоном Європи з рукопашного бою;
  • Нікіта Бузінський (КІ-172), виборовши два третіх місця, став призером Чемпіонату світу з традиційного карате;
  • Денис Снігур (АТ-172) став чотириразовим чемпіоном України з картингу;
  • Дмитро Бабич (ПМ-162) – чемпіон України з панкратіону;
  • Богдан Деваншу (ЕК-161) в складі збірної команди Хмельницької області виборов ІІ місце у фінальних змаганнях спортивних ігор України з волейболу;
  • переможцями обласних спортивних ігор зі стрітболу серед коледжів стали баскетболісти ХПК: команда дівчат здобула перше місце, а команда юнаків виборола друге;
  • у першості м. Хмельницького серед ЗВО І–ІІ рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу перемогу виборола збірна команда коледжу;
  • у першості Хмельницької області серед ЗВО І–ІІ рівнів акредитації збірна ХПК з футболу виборола ІІ місце .