Хімічні технології вогнетривких матеріалів та виробів: підручник для фахівців у галузі кераміки

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов з друку підручник викладачів кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Боровець З. І., Луцюк І.В. Хімічні технології вогнетривких матеріалів та виробів : підручник. – Львів: Растр-7, 2022. – 196 с.

У виданні висвітлено питання сучасних технологій основних видів вогнетривів. Викладено основні поняття, терміни, визначення, класифікацію вогнетривких матеріалів та їхніх властивостей. Системно розглянуто всі основні види вогнетривів з позицій їхньої характеристики, сировинної бази для виробництва, фізико-хімічних процесів, що наявні під час отримання, а також властивостей і сфер застосування.

Підручник призначений для студентів закладів вищої освіти, а також аспірантів, наукових та інженерно-технічних фахівців у галузі хімічної технолоґії та інженерії.