Керівниця Львівського відділення KPMG зустрілася зі студентами кафедри фінансів ІНЕМ

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

13 жовтня відбулась онлайн-зустріч Тетяни Войтенко, керівника Львівського відділення KPMG, і студентів-магістрів кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка». Тема зустрічі – визначення перспектив і необхідності розвитку аудиторських послуг.

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. До числа клієнтів фірм – членів мережі KPMG – входять корпорації, державні установи, а також некомерційні організації. Головною метою KPMG є забезпечення і підвищення якості професійних послуг, що надають її фахівці.

Викладачі та студенти кафедри фінансів Львівської політехніки домовилися про подальші зустрічі з представниками KPMG з метою компетентного розвитку майбутніх фахівців у сфері аудиторських, податкових і консультаційних послуг.

Приємно також зазначити, що багато студентів і випускників кафедри працює саме в KPMG.