Керівників підрозділів Львівської політехніки запрошують на чергові заняття у Школі лідерства

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото зі Школи лідерства

Четвертий тренінг-практикум «Ефективна комунікація та зворотний зв’язок» розпочнеться о 10 годині 6 або 7 жовтня (на вибір учасників) у 226 кімнаті головного корпусу.

Практикум провадитиме завідувачка відділу навчання та розвитку персоналу Надія Любомудрова. Його учасники:

• ознайомляться з поняттям гармонійної комунікації, необхідності довіри та підтримки у спілкуванні;
  • навчаться невербального комунікування;
  • попрактикують зворотний зв’язок високої якості;
  • розглянуть моделі зворотного зв’язку COIN, SBI, SLC;
  • напрацюють підходи до ефективної взаємодії з підлеглими, використовуючи проактивну лексику.

Попередні тренінги Школи лідерства були присвячені темам: «Як підтримати команду в кризовий (воєнний) час?» (про організування роботи в умовах невизначеності, про тривожність, резильєнтність, профілактику вигорання), «Формування та розвиток емоційної компетентності керівника» (про емоційний інтелект, емоційні меседжі співрозмовників, емоційні стани, навички самоконтролю, управління власними емоціями), «Мотивація в стилі коучингу» (про мотивацію працівників, власну мотиваційну стратегію).

Як зазначає Надія Любомудрова: «Ми обрали формат найбільш ефективного навчання – тренінгу, під час якого формуються та відшліфовуються необхідні управлінські навички, де ми можемо розглядати та аналізувати конкретні ситуації з досвіду та щоденної роботи керівників університетських підрозділів. Школу лідерства трактуємо як інструмент розвитку організаційних здібностей та реалізування лідерського потенціалу наших працівників».

Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства Фото зі Школи лідерства