Кафедра ЗМД запрошує всіх охочих на засідання Euro Speaking Club про циркулярну економіку в Україні

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до матеріалу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує усіх охочих відвідати чергове засідання Euro Speaking Club у середу, 27 квітня 2022 року, на тему Circular economy in Ukraine: new opportunities and barriers.

Говоритимуть про європейський досвід у сфері циркулярної економіки та сталого розвитку, нові можливості й бар’єри у впровадженні основних ідей Європейського зеленого курсу в Україні.

Онлайн-захід кафедра ЗМД проводить у рамках реалізації проєкту Еразмус+ модуля Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Захід відбудеться на платформі Microsoft Teams. Початок о 16:00.