Кафедра ЗМД провела захід у рамках літньої школи для майбутніх абітурієнтів

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото з Літньої школи

23 червня кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки провела захід у рамках літньої школи для учнів 8–10 класів.

Учасники ознайомилися з історією Університету, перспективами навчання в Інституті економіки та менеджменту. Обговорили переваги спеціальності «Менеджмент», пройшли тест «Чи здатні ви бути менеджером?», зіграли в Kahoot.

Найбільше сподобалася підліткам симуляційна бізнес-гра Market Leader («Лідер ринку»). Учасники поділилися на команди, опанували навички бізнес-мислення, навчилися розуміти закони ринку, моделювати ситуацію у конкурентному середовищі. Інтерактивна гра розвиває адаптивність, формує вміння швидко реагувати на зміну цін, гравці вчаться злагоджено працювати в команді та знаходити раціональне рішення.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи