Кафедра ТТ успішно акредитувала дві програми спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)»

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Сертифікат НАЗЯВО

Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Сертифікат № 2788 від 23.12.2021 р. та сертифікат № 2785 від 23.12.2021 р. з термінами дії до 01.07.2027 р.) кафедра транспортних технологій Національного університету «Львівська політехніка» успішно пройшла процес акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Транспортні технології (за видами)» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)».

Гаранти освітньо-наукових програм:

• «Організація і регулювання дорожнього руху» – доцент кафедри транспортних технологій, канд. техн. наук, доцент Володимир Гілевич;
  • «Організація перевезень і управління на транспорті (за видами транспорту)» – професор кафедри транспортних технологій, д-р техн. наук, професор Ігор Вікович.
Сертифікат НАЗЯВО Сертифікат НАЗЯВО