Кафедра цивільного права та процесу ІППО презентувала нові наукові та навчально-методичні праці

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з презентації

15 лютого 2024 року кафедра цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провела презентацію нових наукових та навчально-методичних праць, опублікованих викладачами кафедри у рамках кафедральної науково-дослідної роботи.

Результати наукових досліджень стосувалися важливих питань цивільно-правового забезпечення суспільних трансформацій за умов гармонізації українського законодавства з вимогами Європейського Союзу.

Зокрема, на заході презентували такі праці.

Монографії

1. Baik O., Komarnytska I. Legal responsibility for violation of tax legislation: монографія. Lviv: Rastr-7, 2023. 144 p.
  2. Bek U., Zabolotna N., Marych K., Chornopyska V. National legislation and international legal standards: problems of harmonization. Lviv, 2023. 170 p.
  3. Blikhar M., Komarnytska I.Organizational and legal fundamentals for the formation of a security environment in Ukraine: колективна монографія. Riga: Baltija Publishing, 2023. 342 p.
  4. Chornopyska V. Peculiarities of the administrative and legal guarantee of the activities of religious organizations in Ukraine.Lviv: Rastr-7, 2023. 210 p.
  5. Harasymiv T., Chornopyska V. Legal imperative of civil society in Ukraine. Lviv: Rastr-7, 2023. 250 p.
  6. Lychenko I., Komarnytska I. Prevention of offenses in the financial sphere: administrative and legal support: монографія. Lviv: Rastr-7, 2023. 238 p.
  7. Lychenko I., Pavliuk N. Administrative and legal support of the activities of the National Police of Ukraine regarding the protection of property rights. Lviv: Rastr-7, 2023. 240 p.
  8. Markovych K., Pavliuk N. Notary in the system of civil jurisdiction: монографія. Kyiv: NULES of Ukraine Publishing house, 2023. 193 p.
  9. Komarnytska I. Military offences and war crimes: background, theory and practice. Riga: Izdevnieciba «Baltija Publishing», 2023. 876 p.
  10. Остапенко Л. О., Кропивницький М. О. Фінансування соціального забезпечення громадян України: адміністративно-правовий аспект: колективна монографія. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2023.128 p.

Підручники

1. Баїк О. І. Господарське право. Особлива частина: підручник. Львів: Растр-7, 2023. 200 c.
  2. Чорнописька В. З. Цивільне право. Ч. І.: підручник. Львів: Растр-7, 2023. 324 c.

Навчальні посібники

1. Баїк О. І., Комарницька І. І. Актуальні проблеми господарського права: навчальний посібник. Львів: Растр-7, 2023. 193 c.
  2. Василів С. С. Нотаріальна діяльність в Україні: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2023. 204 c.
  3. Василів С. С. Розгляд справ окремого провадження в цивільному судочинстві: навчальний посібник. Київ: Редакційно-видавничий відділ НУБіП України, 2023. 118 c.
  4. Личенко І. О., Павлюк Н. М. Адвокатська діяльність в Україні та зарубіжних країнах: навчальний посібник. Львів: Растр-7, 2023. 185 c.
  5. Ostapenko O., Ostapenko L., I. Khomyshyn, I. Shulhan Administrative Law (Military administrative offenses): навчальний посібник. Kyiv: NULES of Ukraine Publishing house, 2023. 137 c.
  6. Остапенко О. І., Остапенко Л. О. Військові адміністративні правопорушення: навчальний посібник. Львів: Растр-7, 2023. 194 c.
  7. Павлюк Н. М., Маркович Х. М. Особливості укладання окремих видів договорів у цивільному праві України: навчальний посібник. Київ: Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2023. 243 c.
  8. Павлюк Н. М., Маркович Х. М. Спадкове право України: навчальний посібник. Київ: Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2023. 169 c.

Презентація була призначена для наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників.