Кафедра ТПП запрошує всіх охочих до участі в інтелектуальній антифейковій грі «НотаЄнота»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка заходу

У рамках Тижня медіаграмотності кафедра теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих взяти участь у інтелектуальній антифейковій грі «НотаЄнота».

• Це командна гра, мета якої – показати, як працюють фейки та дезінформація на основі справжніх кейсів, навчитися визначати ворожі впливи та їхні цілі. Учасники збираються разом для того щоб:
  • врятувати єнота із пропагандистського полону;
  • спробувати свої сили у боротьбі з інформаційними вкидами та фейками;
  • знайти однодумців та отримати маленькі сувеніри з єнотом.

Спеціальний запрошений гість – символ інтелектуальної гри та крутого фактчекерського проєкту – єнот.

Захід відбудеться 6 листопада 2023 року в ХІХ корпусі Львівської політехніки (аудиторію буде уточнено ближче до заходу), початок о 17:00. Орієнтована тривалість гри – 2 години.

Гра безкоштовна, але буде скринька, в яку можна задонатити будь-яку суму грошей для воїнів Збройних сил України.

Для участі у заході необхідна реєстрація.