Кафедра теоретичної та практичної психології запрошує на чергову лекцію з політичної психології

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка лекції

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки запрошує на чергову відкриту лекцію з політичної психології на тему «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни», яка відбудеться 18 квітня в режимі онлайн

Все, що потрібно, аби потрапити на лекцію, – мати доступ до програми Zoom, вільний доступ до мережі та заповнити реєстраційну форму для отримання посилання на лекцію.

Тут говоримуть про цифровий популізм у передвиборчих технологіях, про те, як політичні меми та цифрова пропаганда допомагає формувати образ лідера. Про те, як під впливом віртуального світу змінюються уявлення та підсилюються страхи.

Участь у лекції є безкоштовною, єдине прохання – бути зареєстрованим у програмі Zoom і контролювати свій мікрофон.

Реєстраційна форма

У день проведення заходу на скриньку, зазначену під час реєстрації, надійте посилання на зустріч. Початок лекції о 14:15.

Якщо хтось має бажання покращити свої знання або послухати додаткову інформацію – ласкаво просимо!