Кафедра ТПЕ вдруге провела Всеукраїнську інтернет-конференцію з публічного управління та адміністрування

Кафедра ТПЕ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

1 квітня 2019 року кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки вдруге провела Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Публічне управління та адміністрування: конкурентні виклики сучасності».

У заході взяли участь представники близько десяти областей України, а також один учасник з Росії. До участі в конференції залучено молоде покоління майбутніх науковців – студентів, які проявили інтерес до проблем публічного управління та адміністрування. Всім учасникам організатори висловлюють подяку за плідну наукову співпрацю.

З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті кафедри ТПЕ.