Кафедра ТМІГ – співорганізатор 69-ї Міжнародної конференції «Вібраційні процеси та системи в інженерії»

Кафедра технічної механіки та інженерної графіки
Заставка до матеріалу

Із 26 по 29 вересня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься 69-а Міжнародна конференція «Вібраційні процеси та системи в інженерії», співорганізатором якої є кафедра технічної механіки та інженерної графіки Інституту механічної інженерії та транспорту.

Програмно-організаційний комітет формують відомі вчені, дослідники та інженери-виробничники з усіх куточків України та їхні закордонні колеги. Конференція проходитиме у гібридному очно-дистанційному форматі.

Крайній термін подання матеріалів для участі в конференції – 31 серпня 2024 року. Контактна особа від Львівської політехніки – завідувач кафедри ТМІГ Віталій Корендій (тел.: +380977479698, email: vitalii.m.korendii@lpnu.ua).

Докладніше – в анонсі конференції на Порталі Львівської політехніки.