Кафедра теорії права та конституціоналізму провела профорієнтаційний вебінар для майбутніх абітурієнтів

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

3 червня 2022 року відбувся профорієнтаційний онлайн-захід для майбутніх абітурієнтів, організований викладачами кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Оксаною Баскаковою та Олександрою Беліченко.

Учні старших класів середньої загальноосвітньої школи № 13 (м. Львів), середньої загальноосвітньої школи № 32 (м. Львів), спеціалізованої школи № 69 (м. Львів), Журавнівської школи-ліцею (Львівська обл.), Долинського ліцею № 6 «Європейський» (Івано-Франківська обл.), Бродівської середньої загальноосвітньої школи № 2 (Львівська обл.) дізналися про цьогорічні умови вступу до Львівської політехніки, можливості навчання, актуальні спеціальності Інституту права, психології та інноваційної освіти.