Кафедра соціології та соціальної роботи запрошує на конференцію щодо ризиків стилю життя сучасної молоді

Кафедра СР Львівської політехніки
афіша конференції щодо ризиків стилю життя молоді

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна – Польща: ризики молодіжного стилю життя. Що маємо і чого прагнемо?», яка відбудеться 26 квітня 2017 року в актовій залі Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 18).

Мета конференції – представлення результатів українсько-польського дослідження ризиків стилю життя сучасної молоді (поведінкові узалежнення учнівської молоді) та визначення шляхів їхньої профілактики.

Організатори запрошують керівників та працівників обласного, міських та районних відділів освіти, директорів шкіл, соціальних педагогів та практичних психологів шкіл, керівників та працівників соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, представників організацій, що працюють з молоддю і реалізують молодіжну політику, науковців, фахівців у галузі психічного та соціального здоров’я молоді.