Кафедра СКІД провела відкриту онлайн-лекцію з дисципліни «Електронний документообіг»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

6 жовтня 2022 року кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки провела відкриту онлайн-лекцію з дисципліни «Електронний документообіг». Гостем лекції була Олеся Шевчук, голова громадської спілки «ОСА Україна». Зокрема, вона виступила на тему «Автоматизація бізнес-процесів за допомогою ERP Odoo».

Слухачі дізналися багато корисної інформації про систему ERP Odoo, що поєднує технології, які компанії використовують для автоматизації та управління своїми бізнес-процесами, в середовищі однієї інтегрованої системи. До її основних можливостей належать:

• оптимізація організації бізнес-процесів компанії;
  • керування фінансами структури;
  • можливість створення цікавих сайтів;
  • автоматизація маркетингу;
  • модулі для складу та виробництва;
  • управління людськими ресурсами.

Отримані знання та можливість працювати у середовищі ERP Odoo дадуть нашим студентам можливість сформувати високого рівня навики роботи із сучасними системами організації бізнесу.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції