Святкувати з викладачами весело: кафедра програмного забезпечення креативно відзначила День програміста

Наталія Крупко, Оксана Нитребич, кафедра програмного забезпечення
Кафедра ПЗ відзначила День програміста

Кафедра програмного забезпечення ІКНІ завдяки студентській ініціативі цікаво і креативно відсвяткувала своє професійне свято – День програміста.

Цей задум народився ще 26 червня, коли студенти разом із викладачами святкували 25-річчя кафедри (влаштували різноманітні конкурси, сценки, демонстрували відео ролики, оригінальні привітання). Дружня, весела. тепла атмосфера надихнула на організацію нового спільного свята – Дня програміста. Готувалися до нього під час літніх канікул. І ось 14 вересня всі зібралися в 117-ій аудиторії першого навчального корпусу на викладацько-студентське шоу.

Проректор з науково-педагогічної роботи професор Д. Федасюк привітав присутніх, побажав студентам по закінченню університету знайти високооплачувану роботу, стати добрими спеціалістами своєї справи.

Далі почалася гра, що складалася зі семи раундів, упродовж яких усі команди дали змогу глядачам посміятися і тим самим продовжити своє життя на кілька років. Команду викладачів представили Є. Левус, Н. Павич, М. Сенів, Ю. Каличак та Р. Шкраб. У команді суперників були студенти третіх – четвертих курсів Р. Перожак, Ю. Гусак, Н. Назар, Г. Халак, В. Вечірко.

Цей захід допоміг викладачам згадати веселі студентські роки, а студентам – краще зрозуміти викладачів. А ще студенти переконалися в тому, що на кафедрі можна не лише вчитися, а й цікаво проводити час з викладачами. Ведучим шоу (автори цих рядків) вдалося створити приємну атмосферу в залі. Надзвичайно сильною була підтримка глядачів, яку добре відчували учасники гри. У фіналі всі команди було нагороджено солодкими призами, а навчальну аудиторію глядачі покидали з усмішками на обличчі та позитивними емоціями.

Кафедра ПЗ відзначила День програміста Кафедра ПЗ відзначила День програміста Кафедра ПЗ відзначила День програміста