Кафедра програмного забезпечення ІКНІ розпочала співпрацю з німецькою компанією Oliva Advisory

Кафедра ПЗ Львівської політехніки
Oliva Advisory

Кафедра програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій співпрацюватиме з німецькою компанією Oliva Advisory.

На базі домовленостей нові партнери пропонують львівським політехнікам варіанти роботи у різних форматах – від тимчасових проєктів до повної зайнятості у сфері ІТ та бізнес-аналітики. Серед вимог – достатнє знання англійської або німецької, а також певний освітній рівень: бакалаври останніх років навчання та магістри.

Серед європейських партнерів Oliva Advisory українські спеціалісти мають дуже хорошу репутацію: це надійні люди з якісною освітою, які легко навчаються і набувають нових професійних навичок.

Для того, щоб подати заявку на підбір проєкту, необхідно заповнити анкету.