Кафедра педагогіки та соціального управління організовує курси підвищення кваліфікації для викладачів вишів України

Віктор Мацеха, кафедра ПСУ Львівської політехніки
тренінг

Кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» оголошує набір на навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів України.

Програма включає такі напрями:

• ІКТ в освіті;
  • юридично-правові аспекти діяльності викладача (педагога) навчального закладу;
  • психолого-педагогічні основи діяльності викладача (педагога) навчального закладу;
  • педагогічна майстерність викладача навчального закладу;
  • організаційно-методичні аспекти діяльності керівника навчального закладу.

Термін навчання – листопад 2017 року – червень 2018 року, обсяг – 150 годин.

За умови успішного завершення навчання слухачам видають свідоцтво про підвищення кваліфікації науково-педагогічного працівника вищого навчального закладу.

Документи приймають у середу та четвер з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», ауд. 220.

Докладніше про набір на курси підвищення кваліфікації кафедри ПСУ