Кафедра політології та міжнародних відносин оголошує конкурс презентацій для учнів 10–11 класів загальноосвітніх шкіл

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фрагмент афіші конкурсу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки спільно з Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету, департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Західноукраїнським представництвом Міжнародного фонду «Відродження», Почесним консульством Литовської Республіки у Тернополі, Белзькою територіальною громадою Львівської області запрошують учнів 10–11 класів загальноосвітніх шкіл взяти участь у конкурсі презентацій «Міжнародна співпраця моєї громади».

Мета конкурсу – зацікавлення учнів особливостями розвитку міжнародної співпраці громад в сучасних умовах, професійне самовизначення учнів та мотивація до подальшого навчання за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у Національному університеті «Львівська політехніка».

До складу журі конкурсу входитимуть представники шкіл, ОТГ, міжнародних організацій, професорсько-викладацький склад кафедри політології та міжнародних відносин. Авторів найкращих робіт буде відзначено грамотами та подарунками.

Вимоги до презентацій

• Робота повинна містити:
    • назву, прізвище та ім’я автора;
    • прізвище та ім’я керівника (вчителя);
    • назву навчального закладу, населений пункт;
    • клас, в якому навчається учень.
  • Структура:
    • вступ;
    • основна частина;
    • висновки/пропозиції.
  • Орієнтовні тематичні блоки презентації:
    1. коротка характеристика громади;
    2. аналіз наявних у громаді проблем;
    3. можливі механізми розв’язання наявних проблем шляхом розвитку міжнародної співпраці.
  • Презентація – у форматі PDF, рекомендований обсяг – до 25 слайдів.
  • Критерії оцінювання:
    • креативність;
    • структурованість;
    • аргументованість;
    • практичне спрямування;
    • оформлення роботи.

Матеріали, які подані до оргкомітету з порушенням встановлених термінів та не відповідають зазначеним вимогам конкурсу, журі не розглядатиме.

Інформацію про конкурс буде висвітлено у місцевих засобах масової інформації, на сайті департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка».

Заявки на участь у конкурсі та презентації приймають через заповнення гугл-форми. Крайній термін подання – 31 березня 2024 року.

Бажаємо учасникам конкурсу успіху та натхнення!

За додатковою інформацією звертатись до доцентки кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» Зоряни Зазуляк (zoriana.m.zazuliak@lpnu.ua).