Кафедра політології та міжнародних відносин спільно з Міжнародним Фондом «Відродження» запрошують до дискусії

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка до Конкурсу стажування студентів в аналітичних центрах

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук спільно з Міжнародним Фондом «Відродження» запрошують до публічної дискусії «Співпраця аналітичних центрів та органів влади під час пандемії», яка відбудеться 18 лютого 2021 року з 11:00 на платформі Zoom.

В рамках заходу також відбудеться презентація Конкурсу стажування студентів в аналітичних центрах України для студентів магістерської програми «Міжнародні відносини» Національного університету «Львівська політехніка».

Учасники матимуть змогу детальніше дізнатись:

• Як пройти конкурс стажування в аналітичних центрах та отримувати щомісячну стипендію 4500 грн?
  • Як відбувається стажування?
  • Тенденції співпраці органів влади та АЦ під час пандемії: чи змінився запит на роботу аналітичних центрів під час пандемії?
  • Як аналітичні центри можуть допомогти органам влади мінімізувати негативні наслідки пандемії?
  • Як змінилися фокус / тематика / інструменти / канали співпраці під час карантину?

Спікери/ки:

• Галина Пастух, заступниця директора Тексти / texty.org.ua;
  • Гліб Канєвський, директор ГО «Стейтвотч»;
  • Софія Голота, менеджерка «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», МФ «Відродження»;
  • Ольга Максимович, директорка Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону.

Модераторка – Оксана Дащаківська.

Більше інформації про стажування – на сайті «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів».

Якщо у вас залишилися запитання, звертайтеся до менеджерки програми за електронною адресою golota@irf.ua.

Щоб взяти участь – необхідно зареєструватися.