Кафедра обліку та аналізу успішно пройшла акредитацію освітніх програм зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката про акредитацію

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки успішно пройшла акредитацію бакалаврської та магістерських освітніх програм зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Отож, тепер кафедра обліку та аналізу акредитована за всіма рівнями вищої освіти – від бакалавра до доктора філософії зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Також у Національному університеті «Львівська політехніка» функціонує Спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальності 08.00.09 – «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Сертифікат про акредитацію Сертифікат про акредитацію Сертифікат про акредитацію