Кафедра обліку та аналізу провела міжнародну студентську конференцію з обліку, аналізу і контролю

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

21 жовтня кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» провела VІІ Міжнародну студентську наукову конференцію «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки».

Програма конференції передбачала обговорення наукової проблематики за напрямами:

• актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їхнього розв’язання;
  • проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні;
  • проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці;
  • шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств;
  • проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Студенти із закладів вищої освіти України та іноземних університетів подали до організаційного комітету 125 тез доповідей. Зокрема, у роботі конференції взяли участь представники Національного університету «Львівська політехніка», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Закарпатського угорського інституту імені Ф. Ракоці ІІ, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща), інших вишів.

Після плідної роботи журі визначило переможців. Крім того, було нагороджено доповідачів у різних номінаціях.

Докладніше – на сайті кафедри обліку та аналізу.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції