Кафедра напівпровідникової електроніки поповнилась іще одним доктором філософії

Кафедра напівпровідникової електроніки Львівської політехніки
Фото із захисту дисертації

16 грудня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 35.052.085 Національного університету «Львівська політехніка» відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка» молодшого наукового співробітника кафедри напівпровідникової електроніки Юрія Клиска. Тема дисертації – «Електронні, оптичні та магнітні властивості металорганічних комплексів як перспективних матеріалів наноелектроніки та наноспінтроніки». Науковий керівник – к.ф.-м.н. Степан Сиротюк.

Колектив кафедри напівпровідникової електроніки щиро вітає Юрія Володимировича та його наукового керівника і бажає подальших наукових здобутків!