Кафедра міжнародної інформації запрошує учнів на вебінари про шкільну медіацію та соціальні мережі

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

18 і 21 травня 2021 року всі охочі зможуть відвідати два цікаві вебінари, які будуть корисними вчителям та учням у повсякденному житті. Спікер – асистентка кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, кандидат наук з соціальних комунікацій Марія Павлюх.

Розклад

• Вебінар «Шкільна медіація: мирний спосіб вирішувати конфлікти», 18 травня, 12:00 – 15:00
    Ідентифікатор зустрічі
    PIN-код: ‪913 258 391
  • Вебінар «Як застосовувати соціальні мережі у повсякденному житті», 21 травня, 10:00 – 13:00
    Ідентифікатор зустрічі
    PIN-код: ‪623 727 22

Учасники вебінарів дізнаються про один із найефективніших методів розв’язання конфліктів – медіацію, спробують розібратися: чому виникають конфлікти в школі; як на них правильно реагувати; що варто та не варто робити; як знайти порозуміння з батьками, учнями, колегами та навчитися виходити зі складних ситуації зі здоровими нервами.

Також обговорять соцмережі. Для когось – це практичний спосіб тримати контакт із друзями, для когось – зручний інструмент залучення аудиторії до свого бізнес-продукту. Проте один факт залишається незмінним: розбиратися у соціальних мережах потрібно усім.