Кафедра міжнародної інформації запрошує на онлайн-консультацію «Вступ до магістратури 2022»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент буклета

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на онлайн-консультацію «Вступ до магістратури 2022: перелік документів, особливості подання та специфіка програм «Міжнародної інформації» бакалаврів-міжнародників та випускників IV курсів інших спеціальностей.

Зокрема, саме для них 29 червня – 1 липня 2022 року було проведено І українсько-польську Літню школу інформаційних аналітиків-міжнародників (Ukraińsko-Polską Letnią Szkoła Analityków Informacji Międzynarodowej).

Зустріч відбуватиметься 14 липня на платформі Google Meet. Початок о 18 годині. Участь можлива за умови попередньої реєстрації.

Більше дізнатися про особливості навчання на спеціальності «Міжнародна інформація» Львівської політехніки можна «з перших вуст», переглянувши відгуки студентів.

Буклет Буклет