Кафедра містобудування запрошує студентів-архітекторів до участі в українсько-німецькому навчальному проекті

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Кафедра містобудування запрошує участі в міжнародному проекті

Кафедра містобудування Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» повідомляє студентів про підписану угоду про співпрацю з Університетом Cotbus у Німеччині.

Навчальний курс «City Makers’ Course Lviv» – це спільний українсько-німецький навчальний проект, організований Інститутом міста (Україна) і Технічним університетом у Котбусі (Німеччина) для студентів старших курсів, випускників та молодих спеціалістів у сфері містопланування, архітектури, дизайну, географії, соціального та економічного розвитку міста тощо.

Кожен модуль курсу будуть курувати представники з міста Львова та міста Котбуса. Досвідчені фахівці у сфері містопланування, урбаністики, стратегічного планування, архітектури та дизайну міського середовища допомагатимуть студентам опанувати знання та навики на прикладі міста Львова, працюючи над конкретними кейсами міста.

Докладніше про City Makers’ Course Lviv

Зацікавленим цією пропозицією студентам, які пройдуть відбір, буде зараховано певні предмети за спеціалізацією «Містобудування».