Кафедра містобудування Інституту архітектури Львівської політехніки впроваджує інновації у свій навчальний процес.
У цьому семестрі починає діяти угода кафедри із архітектурною фірмою ТзОВ «Студія 5Ф», де відбуватимуться практичні заняття з предмету «Робочі креслення». За допомогою потужного сервера всі студенти працюють одночасно над одним об’єктом, а програма вирахує трудовий внесок і компетенцію кожного. Усе по справжньому!
![практичні заняття з предмету «Робочі креслення»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/mbinnnavcg-2019.jpg?itok=XB1QVsHy)