На кафедрі матеріалознавства та інженерії матеріалів Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки провели майстер-клас із дослідження різних матеріалів за допомогою мікроскопів. Заняття було проведено в рамках проєкту літніх профорієнтаційних учнівських шкіл для учнів 9–10 класів Літньої школи «РобоМЕМ».
Учні ознайомилися з мікроскопами, які використовують для дослідження матеріалів, провели дослідження процесу кристалізації та дослідження структури металів і сплавів, визначили густину деяких матеріалів та ознайомилися з обладнанням на випробування механічних властивостей матеріалів.
Дослідження викликали зацікавлення в учнів, які задали багато запитань, яке переросли у дискусію.
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/30/para/gallery/mim-zobrazhennyaviber2023-06-2913-19-47-114.jpg?itok=nUmUP6_u)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/30/para/gallery/mim-zobrazhennyaviber2023-06-2913-19-48-641.jpg?itok=RZzLtL-4)
![Фото з Літньої школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/30/para/gallery/mim-zobrazhennyaviber2023-06-2913-19-49-527.jpg?itok=1ba3Owc-)