Кафедра МІМ провела майстер-клас щодо роботи з мікроскопами для учасників Малої академії наук

Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів
Фото з Літньої школи

На кафедрі матеріалознавства та інженерії матеріалів Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки провели майстер-клас із дослідження різних матеріалів за допомогою мікроскопів. Заняття було проведено в рамках проєкту літніх профорієнтаційних учнівських шкіл для учнів 9–10 класів Літньої школи «РобоМЕМ».

Учні ознайомилися з мікроскопами, які використовують для дослідження матеріалів, провели дослідження процесу кристалізації та дослідження структури металів і сплавів, визначили густину деяких матеріалів та ознайомилися з обладнанням на випробування механічних властивостей матеріалів.

Дослідження викликали зацікавлення в учнів, які задали багато запитань, яке переросли у дискусію.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи