Кафедра МІ запрошує на відкриту лекцію професорки Люблінського Католицького Університету Івана Павла II

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші лекції

20 жовтня 2022 року кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на відкриту лекцію директорки Інституту наук про політику та адміністрацію Факультету суспільних наук Люблінського Католицького Університету Івана Павла II професорки Агнєшки Лукасік-Турецької на тему «Дезінформація як інструмент інформаційної війни російської федерації проти України в польському інформаційному просторі» (Dezinformacja jako instrument wojny informacyjnej Federacji Rosyjskiej przeciwko Ukrainie w polskiej przestrzeni medialnej w 2022 r.).

Захід відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 12:00.