Кафедра МІ запрошує на літню школу з підготовки до ЄФВВ із політології та міжнародних відносин

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка школи

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки запрошує на Літню школу «Обираємо спеціальність разом: міжнародна інформація – 2023. Магістратура». Термін проведення – з 12 до 20 червня 2023 року, форма – дистанційна.

Метою літньої школи є інформаційна та мотиваційна підготовка майбутніх здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, які орієнтуються на вступ на магістерські освітньо-наукові та освітньо-професійні програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», та надання консультаційної допомоги з підготовки до складання єдиного фахового вступного випробування з предметів «Політологія» та «Міжнародні відносини».

У програмі літньої школи передбачено консультації за такими розділами програми предметного тесту з політології та міжнародних відносин єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра:

• Історія політичних вчень;
  • Загальна теорія політики;
  • Політичні інститути та процеси;
  • Теорія міжнародних відносин;
  • Зовнішня політика України;
  • Світовий порядок та геополітика.

Повна програма – у доданому файлі.

Приєднані файли