Кафедра МІ організувала для студентів зустріч із представницею IT-компанії JustAnswer Марією Середович

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

29 листопада студенти кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки мали нагоду поспілкуватися з Марією Середович, People Partner в Just Answer.

Марія розповіла студентам про перехід від навчання до сфери IT та свій шлях до омріяної роботи, розказала, в чому полягає робота People Partner. Спікерка поділилася досвідом про практичні навики, як можна знайти роботу навіть у такий складний час. Зокрема, Марія порадила студентам шукати предмет, який цікавить найбільше, цікавитися ярмарками кар’єри, багато комунікувати з цікавими людьми.

Також гостя поділилася лайфгаками, як підвищити свої шанси у пошуках роботи, що 100% необхідне в IT, як вміти самопрезентувати себе, як тримати контакт із рекрутерами, поділилася ресурсами, де можна зробити CV, та сайтами для пошуку роботи, а також розповіла, до чого варто готуватися в перші тижні адаптації на новому місці.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі