Кафедра МІ: якісна міжнародна аналітика залишається актуальною та користується попитом серед стейкхолдерів

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Готуючи вже майже 20 років фахівців-міжнародників у Львівській політехніці, кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук значної уваги надає формуванню професійних компетентностей майбутніх інформаційних міжнародних аналітиків. Саме тому викладачі кафедри МІ регулярно виступають у ЗМІ та соціальних мережах із власними експертними висновками, показуючи, серед іншого, студентам цікаві взірці підготовки й розміщення актуальної аналітики.

Серед таких прикладів можна назвати результативну співпрацю завідувача кафедри міжнародної інформації професора Василя Гулая з інформаційним сайтом української діаспори «Стожари».

Наукова та експертна думка професора Гулая – у матеріалі Символічно та прагматично: декілька підсумків візиту Президента України Володимира Зеленського до США 21-22 грудня 2022 року на сайті «Стожари».