Кафедра менеджменту персоналу і адміністрування ініціювала акцію для потреб Збройних сил України

Кафедра МПА Львівської політехніки
акція для потреб ЗСУ

Ініційована кафедрою менеджменту персоналу і адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» акція із збору мішків для потреб 24-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України успішно набирає обертів.

До студентів-політехніків долучилися школярі загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району Львівської області. Величезна подяка їм за участь і допомогу!

Звертаємося до усіх наших колег, студентів, друзів: долучайтеся до доброї справи, спільними зусиллями допоможемо нашим Захисникам боронити наш спокій і мирне життя!

Приймаємо будівельні мішки (можна вживані) або компенсацію їхньої вартості в ауд. 506 IV навчального корпусу Львівської політехніки.

акція для потреб ЗСУ акція для потреб ЗСУ