Кафедра менеджменту організацій ІНЕМ запрошує на конференцію в рамках проєкту з країнами Вишеградської четвірки

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фрагмент афіші конференції

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує на конференцію та воркшоп, які присвячені темі «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій регіонів України та країн Вишеградської четвірки?».

Конференція розпочнеться 24 листопада 2022 року об 11:45 на платформі Google Meet у формі панельної дискусії.

Учасники дискусії:

• професорка Гонората Хованець (Університет Бельсько-Бяла, Польща);
  • професорка Ірена Дудзік-Левіцька (Університет Бельсько-Бяла, Польща);
  • професорка Анета Мадида (Університет Бельсько-Бяла, Польща);
  • професор Олег Карий (Національний університет «Львівська політехніка», Україна);
  • доцент Ігор Кулиняк (Національний університет «Львівська політехніка», Україна);
  • доцентка Соломія Огінок (Національний університет «Львівська політехніка», Україна);
  • професорка Тамара Рац (Університет Кодоланьї Яноша, Угорщина);
  • професорка Каталін Жалай (Університет Кодоланьї Яноша, Угорщина);
  • професорка Гана Штверкова (VŠB – Технічний університет Острави, Чеська Республіка);
  • доцентка Петра Хорватова (VŠB – Технічний університет Острави, Чеська Республіка);
  • професорка Ленка Хечкова (VŠB – Технічний університет Острави, Чеська Республіка);
  • професор Кароль Крайчо (Університет Олександра Дубчека, Тренчин, Словаччина);
  • професор Андрей Порубан (Університет Олександра Дубчека, Тренчин, Словаччина);
  • професорка Мартіна Якубчінова (Університет Олександра Дубчека, Тренчин, Словаччина).

Міжнародний проєкт «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки» співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Більше про проєкт

Після панельної дискусії о 14:00 розпочнеться воркшоп «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій Львівщини?». Серед його учасників – студенти й аспіранти, науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка», представники організацій сфери культури і туризму.

Організатори запрошують на обидва заходи всіх охочих!