Воркшоп «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій Львівщини?»

Фрагмент афіші заходу

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» в рамках виконання міжнародного проєкту «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки» 24 листопада 2022 року проводитиме воркшоп «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій Львівщини?» (How to include the heritage and cultural destinations in tourism offers of Lviv region?).

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Серед учасників воркшопу – студенти й аспіранти, науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка», представники організацій сфери культури і туризму. Організатори запрошують також усіх охочих.

Захід відбудеться на платформі Zoom.

Початок о 14:00.

Докладніше про проєкт