Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів ІМІТ організовує екскурсію для учнів та їхніх батьків

Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів
Фото з лабораторії кафедри матеріалознавства та інженерії матеріалів

Кафедра матеріалознавства та інженерії матеріалів Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 11-х класів та учнів училищ і коледжів з правом вступу на ІІ курс, а також їхніх батьків на екскурсію кафедрою МІМ.

Учасники заходу переконаються в доброзичливій атмосфері на кафедрі, поспілкуються із кваліфікованими викладачами та побачать сучасне обладнання в лабораторіях, за яким працюють студенти. Всі охочі отримають інформацію про стажування за кордоном (Бельгія, Франція, Польща) та рівень знань студентів, а також про можливості подальшого навчання в аспірантурі та працевлаштування на відомі фірми й організації.

Заповніть форму – і Вам зателефонують для уточнення інформації про Ваш приїзд на кафедру.