Кафедра кримінального права і процесу представила Політехніку на профорієнтаційному фестивалі «Місто професій»

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото із заходу

11 вересня 2021 року кафедра кримінального права і процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти гідно представила Національний університет «Львівська політехніка» на національному профорієнтаційному фестивалі «Місто професій». Цей унікальний профорієнтаційний захід, який відбувся у парку імені Івана Франка, націлений на те, щоб ознайомити дітей з різноманіттям професій та сформувати у них бажання у майбутньому самостійно обирати для себе улюблену справу. Метою профорієнтаційного фестивалю стало те, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал, а кожен навчальний заклад освіти мав змогу презентувати напрями своєї освітньої діяльності.

Юні відвідувачі фестивалю «Місто професій» проявили зацікавленість до цілої низки правничих професій, яких навчають у Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти. Зокрема, особливої зацікавленості дітей заслужили професії слідчого, експерта-криміналіста, експерта-поліграфолога тощо. Доцент кафедри кримінального права і процесу, кандидат юридичних наук Михайло Гузела на одній із облаштованих локацій знайомив юних відвідувачів фестивалю з особливостями проведення експертом-поліграфологом психофізіологічних перевірок на предмет детекції брехні на поліграфі Lafayette LX4000-SW. Діти мали змогу наочно взяти участь у проведенні навчальної психофізіологічної перевірки.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу