Кафедра кримінального права і процесу на Наукових фестинах у Львівській політехніці

Кафедра КПП Львівської політехніки
на Наукових фестинах

20 квітня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулись Наукові фестини. Одним із представників Навчально-наукового інституту права та психології була кафедра кримінального права і процесу, яка вже четвертий рік поспіль представляє Інститут.

На відкритому майданчику біля головного корпусу Львівської політехніки були розгорнуті численні експозиції з приладами і лабораторним обладнанням. Під час заходу учасники (завідувач кафедри професор О.М. Гумін, доцент В.М. Бараняк) мали можливість ознайомити зацікавлених осіб з імпровізованим місцем події, провести майстер-клас із виявлення слідів пальців рук (дактилоскопування осіб).

Студенти-магістри ІНПП проявили себе якнайкраще і на практиці показали всі здобуті під час навчання знання.

на Наукових фестинах на Наукових фестинах на Наукових фестинах на Наукових фестинах на Наукових фестинах