Кафедра ХТНР організувала зустріч із професором Університету штату Мічіган Володимиром Тарабарою

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Фото із зустрічі

27 вересня 2021 року кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки організувала зустріч викладачів та студентів Інституту хімії та хімічних технологій з професором Університету штату Мічіган (США) Володимиром Тарабарою.

Зустріч з викладачами ІХХТ пройшла у формі дискусії. Зокрема, обговорили проблеми методології наукових досліджень, проблеми у підготовці наукових праць до опублікування у провідних журналах, залучення студентів до наукової роботи. Також зачепили й таке питання, як етичні аспекти виконання досліджень та публікування наукових праць.

Для студентів професор Тарабара прочитав лекцію у форматі онлайн на тему «Мембрани: виготовлення мембран та їх застосування у технологіях очищення води».