Кафедра інженерної геодезії Львівської політехніки співпрацює з будівельною компанією «Канбуд»

Кафедра інженерної геодезії Львівської політехніки
Передавання електронного тахеометра

Випускники Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» зустрілись 17 років по тому – у статусі головного геодезиста компанії «Канбуд» (Марина Лісогор) і старшого викладача кафедри інженерної геодезії (Анатолій Віват).

Одна з найбільших будівельних компаній «Канбуд» має корисну співпрацю з кафедрою інженерної геодезії Львівської політехніки. Університет готує якісних спеціалістів, компанія забезпечує їх роботою. Під час зустрічі Марина Лісогор подарувала кафедрі ІГД сучасний електронний тахеометр для навчання студентів.

Також разом відвідали конференцію Геофорум 2021. Обговорили дуальну освіту й перспективи подальшої співпраці.

Передавання електронного тахеометра Тахеометр як подарунок Участь у конференції Геофорум 2021 Перевірка приладу на установці, розробленій Анатолієм Віватом