Кафедра ІМКС організовує онлайн-зустріч «Розмова у часи війни до Міжнародного дня музеїв»

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини
Заставка заходу

Війна за незалежність, у якій Україна героїчно протистоїть російській агресії, змусила всіх нас змінити спосіб життя та теми для розмов. Однак у ці стресові моменти відчуття єдності та зв’язку зі світом загалом та колегами має особливий сенс.

З нагоди Міжнародного дня музеїв кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» та Педагогічний музей України ініціюють проведення онлайн-зустрічі як майданчика для такої необхідної комунікації.

Організатори пропонують розглянути тему Міжнародного Дня музеїв-2022 – «Сила музеїв» – в українському вимірі через обговорення таких її аспектів:

• пріоритетні напрями музейної діяльності в умовах воєнного стану;
  • освітні суспільно важливі програми для різних цільових категорій;
  • сучасний досвід: пошуки музеїв свого місця й ролі під час війни – бути потрібним та корисним для країни;
  • переселенці як цільова категорія для музеїв;
  • тематика російсько-української війни у локальних та всеукраїнських дослідницьких музейних проєктах;
  • документування та збір колекцій про події сучасності;
  • роль і місце музеїв у формуванні новітньої спільноти українців, свідомого й активного громадянського суспільства;
  • волонтерська діяльність у системі музейної роботи;
  • професійне спілкування як рушій музейно-педагогічної діяльності.

Спікери:

• Олександр Міхно, доктор педагогічних наук, директор Педагогічного музею України;
  • Іван Хома, кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка».

Зустріч відбудеться 18 травня 2022 року на платформі Zoom.

Початок о 19:00.

Попередня реєстрація