Кафедра фінансів запрошує школярів 7–11 класів пройти відеокурс «Фінансова грамотність для підлітків»

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Олег Сергеєв

Кафедра фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує школярів 7–11 класів пройти корисний та цікавий відеокурс «Фінансова грамотність для підлітків» на сайті громадської організації «Світ важливих ініціатив».

Курс у межах освітньої ініціативи «Екологія свідомості: сила волі і знань», яку від лютого 2023 року реалізує ця громадська організація, створив Олег Сергеєв, колишній перший заступник голови правління ПриватБанку, голова правління Асоціації випускників Національного університету «Львівська політехніка», а зараз – викладач цього провідного університету України). Пан Олег цікаво, доступно і практично орієнтовано розповідає про:

• історію виникнення грошей, їхнє теперішнє і майбутнє;
  • сучасні банки, криптовалюту та інші новації в банківській сфері;
  • банківські картки, їхнє виникнення, види, переваги і недоліки;
  • депозити, як вибрати оптимальний варіант, про альтернативні вкладення грошей в облігації, валюту;
  • кредити, зокрема про те, які саме кредити не варто ніколи брати тощо.

Також слухачі курсу дізнаються, як вберегтися від фінансового шахрайства, та ще про багато цікавих фактів, практичних прикладів сучасності й минулого, цікавих завдань, виконання яких буде корисним у житті кожного.

Відео-курс буде цікавим також батькам учнів та вчителям шкіл.