Кафедра дизайну та основ архітектури запрошує на презентацію ІІ тому графічного роману «Герой поневолі»

Кафедра ДОА Львівської політехніки
презентація другого тому графічного роману «Герой поневолі»

Кафедра дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка» та видавництво «Леополь» запрошують на презентацію другого тому графічного роману «Герой поневолі», яка відбудеться 15 листопада 2017 року за присутності авторів.

Художник та співавтор концепції – Міхай Тимошенко. Адаптація тексту та співавтор концепції – Кирило Горішний. Графічний роман «Герой поневолі» – двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка.

Місце проведення заходу – кафедра дизайну та основ архітектури, аудиторія 304 головного навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 12:00. Вхід вільний.

Для студентів зустріч із творцями неперевершеного видання «Герой поневолі» – це чудова нагода ознайомитися з тонкощами творення українського графічного роману.

презентація другого тому графічного роману «Герой поневолі» презентація другого тому графічного роману «Герой поневолі»