Кафедра архітектури та реставрації розпочинає реставраційні роботи в «кабінеті судді» у корпусі № 19

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
старовинний інтер’єр стелі

Кафедра архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки розпочинає реставраційні роботи в так званому «кабінеті судді» у навчальному корпусі на вул. Князя Романа, 1 (колишній Крайовий Суд).

Колишній будинок Крайового Суду – «Палац справедливості» (1891–1895, архітектор Франциск Сковрон) – монументальна будівля у центральній частині міста. Зал другого поверху оформлений ліпним декором та розписами художників школи Яна Матейка. З 2009 року – корпус № 19 Національного університету «Львівська політехніка».

старовинний інтер’єр стелі старовинний інтер’єр стелі старовинний інтер’єр стелі