Кафедра архітектури та реставрації ІАРД організовує лекцію відомого дослідника Юрія Янчишина (США)

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Юрій Янчишин

У четвер, 3 жовтня 2024 року, в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція визнаного дослідника історичних творів мистецтва та пам’яток архітектури з деревини, практикуючого консерватора творів мистецтва зі США Юрія Янчишина.

Тема лекції – «Вступ до мікроскопічного визначення деревини мистецьких творів».

Організатор заходу, кафедра архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну, запрошує всіх зацікавлених тематикою дослідження, збереження та реставрації пам’яток і творів мистецтва з дерева. Початок о 10:00.

Практичні заняття за темою лекції відбудуться в суботу, 5 жовтня (10:00 – 12:00), в авдиторії 101 ХІХ навчального корпусу Університету за адресою вул. Князя Романа, 1.

Також 3 жовтня о 16:00 у приміщенні Національного музею (проспект Свободи, 20) розпочнеться презентація книги Мішеля Д. Марінколи та Лукреції Каржер «Консервація середньовічної поліхромної дерев’яної скульптури: Історія. Теорія. Практика», перекладеної з англійської на українську мову за головуванням Юрія Янчишина.