Кафедра АІП провела міжнародну конференцію з адміністративного, фінансового та інформаційного права

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-конференції

3 червня 2022 року кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» провела в режимі онлайн Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми розвитку адміністративного, фінансового та інформаційного права в контексті євроінтеграційних процесів».

У заході взяли участь більш ніж 50 учасників, серед яких – викладачі кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти, професори українських та іноземних закладів вищої освіти, практикуючі юристи, аспіранти, студенти спеціальності 081 «Право».

Провідними спікерами, що взяли участь у відкритті конференції, стали:

• Йозеф Затько (Jozef Zaťko) – доктор права – JUDr, Dr.h.c. mult. PhD, Honor. Prof. Mult (Словацька Республіка);
  • Тетяна Букорос – д.т.н., почесний професор – віце-президент Європейського інституту безперервної освіти (Словацька Республіка);
  • Олександр Комісаров – д.ю.н., професор, заступник начальника факультету державної безпеки Київського інституту Національної гвардії України.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та висловлені слова підтримки!