Кафедра АФМ активно агітує іноземних студентів навчатися на своїй новій англомовній програмі

Кафедра АФМ Львівської політехніки
Назар Подольчак в аудиторії

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки активно проводить профорієнтаційну роботу серед іноземних слухачів на нову програму з публічного управління та адміністрування.

16 червня завідувач кафедри професор Назар Подольчак провів агітаційну роботу щодо навчання на новій англомовній програмі на підготовчому відділенні у місті Хмельницькому, де керівником є випускниця Львівської політехніки Марія Ворник. Присутні виявили жвавий інтерес до нової програми.

Нагадаємо, нещодавно на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту завершено документальне оформлення англомовної освітньої програми за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».